فاکتور

فاکتور یکی از مهمترین سندهای حسابداری به شمار می رود و مورد استفاده تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. طراحی و چاپ فاکتور اختصاصی، همراه با شماره زنی استاندارد و صحافی با کیفیت، به شما در ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک زیادی خواهد کرد.

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • بررسی انواع فاکتور

اطلاعات

ابعاد                                                                                               
تیراژ  
تعداد وجه  
نوع رنگ
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 
جنس  
پردازش  
پرداخت  

 

بررسی انواع فاکتور

فاکتور برگه ای تجاری است که فروشنده به خریدار می دهد . در هر فاکتور مشخصات فروشنده , محصولات خریداری شده , قیمت کالا و تعداد آن به همراه تاریخ قید می شود اگر توافق خواصی بین خریدار و فروشنده صورت بگیرد این اطلاعات بر روی فاکتور ثبت می شود.
فاکتور ها با توجه به نوع طرح , چاپ , کاغذ  و همچنین رسمیت آن در انواع مختلف مورد بررسی قرار میگیرد. فاکتور های رسمی اغلب بر روی کاغذها ، به صورت رنگی در سایز های A4, A5, B4, B5 تهیه می شود. رنگ هایی که برای این کاغذ ها در نظر گرفته می شود با توجه به سلیقه مشتری می تواند متفاوت باشد . کاغذ های رنگی که در نظر گرفته می شود بیشتر به رنگ قرمز , سفید و زرد می باشد. که برای خریدار و فروشنده می تواند در رنگ های متفاوت ارائه شود.

فاکتور کاربن لس
فاکتور کاربن لس به فاکتور هایی گفته می شود که برای ثبت یک فاکتور در چند برگ نیاز به کاغذ کپی ندارد به این فاکتور ها خود کپی نیز می گویند. این فاکتور ها دو نسخه ، سه نسخه و حتی چهار نسخه کپی دارند. که به رنگ های سفید ، صورتی، سبز و زرد می باشد. این فاکتور ها علاوه بر صرفه جویی باعث تسهیل در انجام کار نیز می شود. این نوع فاکتور برای مشاغل مختلف از جمله صنایع تولیدی , هتل ها , بیمه , بازاریابی و ... کاربرد دارد.

فاکتور الوان ( کاغذ رنگی )
فاکتور الوان ( کاغذ رنگی ) به فاکتور هایی گفته می شود که از کاغذ های رنگی 60 تا 80 گرمی تهیه می شود. استفاده از گرم پایین کاغذ برای تهیه فاکتور باعث می شود تا کیفیت فاکتور پایین آمده و غیر قابل استفاده شود. از کاغذهای الوان برای تولید کاغذه های کرافت و کاغذ کادو نیز استفاده می شود.

فاکتور چاپ رنگی ( کاغذ تحریر )
فاکتور چاپ رنگی (کاغذ تحریر) این نوع فاکتور ها بر روی کاغذهای رنگی با گرم 70 تا 80 چاپ می شوند. رنگ های متنوعی در بازار برای چاپ این نوع فاکتور ها در نظر گرفته شده است.

فاکتور چاپ رنگی ( کاغذ گلاسه )
فاکتور به برگه تجاری گفته می شود که فروشنده به خریدار می دهد. فاکتور ها بر روی برگه های مختلف قابل چاپ هستند . یکی از این موارد کاغذ گلاسه است. کاغذ گلاسه که به آن کاغذ روغنی نیز می گویند یکی از کاغذ های مناسب در صنعت چاپ است . این کاغذ بسیار صاف و براق می باشد . فاکتورهایی که بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شوند بسیار زیبا می باشند. ما در مجموعه تام پرینت انواع فاکتور بر روی هر نوع کاغذی که شما بخواهید چاپ می کنیم.