پاکت

استفاده از پاکت اختصاصی با طرح برند و آدرس خودتان جهت ارسال نامه ها و مکاتبات با دیگران، علاوه بر هویت بخشی به مراسلات، باعث ایجاد شأن برای کسب و کار شما و همچنین اعتمادسازی و جلت توجه مخاطب می شود.

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • پاکت استاندارد

اطلاعات

ابعاد                                                                                              
تیراژ  
تعداد وجه  
نوع رنگ
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 
جنس  
پردازش  
پرداخت  

 

پاکت استاندارد

پاکت ها به دلیل کاربرد زیادشان جزء جدا نشدنی هر خانه ،موسسه و یا سازمان ها هستند. هر موسسه ،شرکت،سازمان و یا نهاد و.. ، در حوزه فعالیت خود برای ارسال اسناد و نامه های اداری و قراردادها واوراق متنوعی از جمله کاتالوگ، سربرگ، فاکتور، لیست قیمت، بروشور و یا حتی CD  به اشخاص یا موسسات دیگر به پاکت ها نیاز دارد.
اگر می خواهید پاکت استانداردی را تهیه کنید حتما به نکات زیر توجه کنید:

طراحی اصولی  پاکت باید بر اساس خط قالب و خطوط برش و خط تا باشد
طراحی مدرن ساده و جذاب باشد
رنگ بندی تفکیکی و اصولی  در آن رعایت شود
اندازه های استاندارد:درب پاکت 5 سانتی متر، برای قسمت پشت پاکت 6 سانتی متر ، کناره ها  حد اقل 2 سانتی
انواع پاکت : پاکت A4، پاکت A5، ملخی، مربعی،پلاس

 پاکت مناسب اعتبار هر موسسه و شرکتی را نشان می دهد , کیفیت طراحی و چاپ پاکت نقش بسزایی در ارائه بهتر خدمات شما را دارد.همچنین می توان  از پاکت نامه به عنوان ابزار تبلیغاتی کم هزینه نیز می توان استفاده کرد. این تبلیغات می تواند بیان کننده  اطلاعات تماس و آدرس ، آرم و لوگو ، شعار تبلیغاتی برند شما باشد. همچنین امروزه تمام دعوتنامه ها و هدایای نقدی خانواده ها در مراسم و مجالس داشتن پاکت های زیبا و شکیل را برای هر خانه و خانواده الزام می بخشد.

پاکت نامه
پاکت نامه  در ابعاد استاندارد 11 × 22 ، 23 × 31 ، 16.8 × 22 چاپ شده وبیشتر برای قرار دادن نامه ها و مراسلات رسمی که در سربرگ شرکت یا کمپانی نگارش شده است استفاده می شود .ابعاد این پاکت ها به شکلی است که در حالت بسته شدن پاکت، عرض آن برابر عرض کاغذ A4  بوده و طول آن برابر یک سوم طول کاغذ A4 ( چون کاغذ از دو محل در طول تا می خورد و سپس در داخل پاکت قرار داده می شود) می باشد

پاکت A5
پاکت A5 است که در ابعاد استاندارد 22 × 16 سانتیمتر چاپ می شود . بیشترین کاربرد  پاکت A5،  برای کاغذ ها و نامه های اداری، فاکتور ها و کاغذ های A5(تراکت های تبلیغاتی) ، ارسال کارت پستال و کارت است.

پاکت A4
یکی از پر کاربرد ترین نوع پاکت بعد از پاکت نامه، پاکت A4 است، این پاکت به گونه ای است که یک برگه با سایز استاندارد  A4 به صورت تا نخورده درون آن قرار می گیرد. در این پاکت همچنین 1 سانتیمتر فضای آزاد برای کاغذ از هر طرف، تعبیه شده است. ابعاد استاندارد این پاکت 31 × 22 در نظر گرفته می شود. پاکت A4 برای ارسال نامه های اداری، کاتالوگ، فولدر، لیست قیمت، و غیره کاربرد فراوان دارد