اسلایدر - دسته بندی

کارت ویزیت اقتصادی

شاید فکر کنید چاپ کارت ویزیت هزینه زیادی برای شما دارد و این موضوع سبب شود از چاپ آن صرف نظر کنید. اما تام پرینت با ارائه کارت ویزیت های اقتصادی، راهکاری عالی برای مدیریت بودجه شما ارائه کرده است.

محصولات - دسته بندی

 • کارت ویزیت گلاسه مات و براق
 • در ابعاد مختلف
 • چاپ یک وجهی و دو وجهی
 • کارت ویزیت گلاسه بدون روکش
 • در ابعاد مختلف
 • مقرون به صرفه و اقتصادی
 • چاپ یک وجهی و دو  وجهی
 • کارت ویزیت کتان بافت دار
 • ظاهر فاخر و قیمت مناسب
 • در ابعاد مختلف
 • چاپ دو وجهی

 

 

 • کارت ویزیت لمینت مات و براق ۵۰۰ تایی
 • چاپ افست با کیفیت
 • ابعاد ۹*۶ سانتی متر
 • کارت ویزیت لمینت دیجیتال
 • چاپ دو وجهی
 • ابعاد ۹*۶ سانتی متر

باکس های محتوایی - دسته بندی

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...

تب های محتوایی - دسته بندی

 • اطلاعات
 • کارت ویزیت اقتصادی

اطلاعات

کارت ویزیت اقتصادی

شاید فکر کنید طراحی و چاپ کارت ویزیت هزینه زیادی برای شما ایجاد می کند و این مهم باعث شود که از سفارش آن صرفنظر کنید. اما ما در این مجموعه برای شما کارت ویزیت های زیبا و با قیمت مناسب و اقتصادی طراحی و چاپ می کنیم. دسته بندی کارت ویزیت های اقتصادی پیشنهادی با ارزش و راهکاری مفید برای کسانی است که قیمت کارت ویزیت اولویت بالاتری نسبت به بقیه پارامترها برای آنهاست. در ادامه توضیحات بیشتری درباره هر یک از انواع این کارت ویزیت ها بیان می کنیم.

کارت ویزیت های گلاسه

کارت ویزیت گلاسه یکی از ارزان ترین انواع کارت ویزیت ها است که بر روی مقوای گلاسه 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون چاپ می شود. این ضخامت به همراه روکش سلفون حرارتی که روی کارت ها پردازش می شود، باعث می شوند تا کارت به هیچ عنوان پاره نشود. چاپ این نوع کارت ویزیت به صورت یک رو و دو رو قابل اجرا بوده و روکش سلفون نیز به 2 صورت مات و براق قابل سفارش است. تفاوت کارت ویزیت گلاسه و گلاسه استاندارد هم در ابعاد و پرداخت گوشه های آنهاست. کارت ویزیت گلاسه به صورت دورگرد و با ابعاد 9*6 سانتی متر و کارت ویزیت گلاسه استاندارد به صورت گوشه تیز و با ابعاد 9*5 سانتی متر تولید می شوند.

کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان بافت دار اصلی (کتان آلمان و ایتالیا) یکی از پر طرفدارترین انواع کارت ویزیت ها است. علت این علاقه، بافت به کار رفته بر روی کارت است و که ظاهر کلاسیک و متفاوت به آن می دهد. قیمت چاپ آن نیز بسیار مقرون به صرفه است. گرماژ کارت های کتان 300 گرمی است که باعث می شود ماندگاری آن افزایش یابد و به راحتی پاره نشود. چاپ این نوع کارت ویزیت به صورت یک رو و دو رو قابل اجرا می باشد. اگر شما به دنبال کارت ویزیت شیک با قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما کارت ویزیت کتان است.

کارت ویزیت لمینت

کارت ویزیت های لمینیت جزء پرفروش ترین دسته بندی کارت های ویزیت هستند. اما قیمت نسبتا بالای آنها در تیراژ 1000 تایی همواره باعث شده مشتریانی که به دنبال صرفه جویی و کاهش هزینه ها در چاپ کارت ویزیت خود هستند، آن را از لیست علاقمندی های خود خارج کنند. تام پرینت با راه اندازی بخش سفارش کارت های ویزیت لمینیت مات و براق 500 تایی و کاهش چشمگیر هزینه نسبت به تیراژ 1000 تایی، راهکار بسیار جالب و کم هزینه ای را برای مشتریان خود ارائه کرده است. این نوع کارت ویزیت به صورت لبه گرد چاپ می شود و متریال به کار رفته در آن کاغذ های گلاسه با کیفیت بالا 300 گرمی به همراه روکش لمینت مات و یا براق است.

کارت ویزیت لمینت دیجیتال

راهکارهای چاپ دیجیتال مدت هاست بازار سفارشات چاپی را دستخوش تغییرات مفید و تاثیرگذاری کرده است. چاپ کارت ویزیت به صورت چاپ دیجیتال و در تیراژهای 100 تایی مزیت های بسیاری دارد که به لطف تکنولوژی چاپ دیجیتال میسر شده است. مشتریانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و بودجه آنها برای چاپ کارت ویزیت محدود است و یا اینکه امکان تغییر آدرس و شماره تلفن آنها وجود دارد، می توانند برای سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت خود، دسته بندی کارت ویزیت های لمینت دیجیتال را انتخاب کنند. کارت ویزیت لمینت دیجیتال دارای ابعاد 6*9 سانتی متر و به صورت دو رو چاپ می شود. پردازش آن نیز به وسیله لمینت مات و براق انجام می شود.

طراحی کارت ویزیت

شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا بتوانید توجه فرد گیرنده کارت ویزیت را به خود جلب کنید. به همین دلیل باید کارت ویزیتی خاص داشته باشید که در ثانیه های اول تاثیر خود را بر گیرنده بگذارد. با اینکه خاص بودن بسیار مهم و تاثیر گذار است ولی باید نکاتی نیز در طراحی کارت ویزیت رعایت شود. استفاده از فونت مناسب و خوانا با سایز های بزرگ یکی از نکات مهم در طراحی کارت ویزیت می باشد. ما در واحد طراحی تام پرینت می توانیم ایده های خلاقانه و حرفه ای برای طراحی کارت ویزیت به شما ارائه دهیم.