کارت ویزیت با پردازش خاص

طراحی کارت ویزیت خاص و منحصربفرد یکی از خلاقانه ترین روش هایی است که می تواند شما و برند شما را در ذهن مشتری ماندگار کند، محصولی زیبا و چشم نواز که نشان دهنده شأن کسب و کار شماست.

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • کارت ویزیت با پردازش خاص

اطلاعات

ابعاد
 6*9
                                                                      
تیراژ  
تعداد وجه
 دو رو
 
نوع رنگ
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 
جنس  
پردازش
   کارت ویزیت دور گرد
 
پرداخت
 لمینت مات و براق                                سلفون حرارتی مات و براق
 سلفون مخملی                                   یووی برجسته
 طلاکوب

 

 

کارت ویزیت با پردازش خاص

کارت ویزیت یکی از مهم ترین وسایل تبلیغات می باشد . طراحی و چاپ کارت ویزیت دارای اهمیت زیادی هستند و در دید گیرنده بسیار تاثیر گذار می باشد  همین دلیل باعث شده تا توجه ویژه ای به این دو مسئله شود. با استفاده از کارت ویزیت علاوه بر معرفی کسب کار می توانید محصولات خود را نیز تبلیغ کنید. طرح های خلاقانه باعث می شود تا مشتری ارتباط بهتری با کسب کار شما ایجاد کند.
شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا بتوانید توجه فرد گیرنده کارت ویزیت را به خود جلب کنید. به همین دلیل بایدکارت ویزیت با پردازش خاص داشته باشید که در ثانیه های اول تاثیر خود را بر گیرنده بگذارد. با اینکه خاص بودن بسیار مهم و تاثیر گذار است ولی باید نکاتی نیز در طراحی رعایت شود. استفاده از فونت مناسب و خوانا با سایز های بزرگ  یکی از نکات مهم در طراحی کارت ویزیت می باشد. ما در این مجموعه کارت ویزیتی خاص با توجه به سلیقه شما طراحی و چاپ می کنیم.


کارت ویزیت سلفون مخملی

کارت ویزیت سلفون مخملی جزوء کارت های ویزیت بسیار شیک و جذاب می باشد و تنوع بسیاری دارد. جنس این نوع کارت ویزیت از گلاسه 300 گرمی به همراه روکش سلفون مخملی استفاده شده است . سلفون به کار رفته در این کارت ها باعث استحکام بیشتر می شود. ما در این مجموعه کارت ویزیت سلفون مخملی برای شما طراحی و آن را با بهترین تکنولوژی چاپ می کنیم.

کارت ویزیت مخملی طلاکوب

کارت ویزیت سلفون مخملی طلاکوب جزوء کارت های ویزیت بسیار شیک و جذاب می باشد و تنوع بسیاری دارد. جنس این نوع کارت ویزیت از گلاسه 300 گرمی به همراه روکش سلفون مخملی استفاده شده است . سلفون به کار رفته در این کارت ها باعث استحکام بیشتر می شود. ما در این مجموعه کارت ویزیت سلفون مخملی برای شما طراحی و آن را با بهترین تکنولوژی چاپ می کنیم. کارت های مخملی طلاکوب دارای زیبایی فوق العاده خاصی می باشد.

کارت ویزیت سلفون مخملی برجسته

کارت ویزیت سلفون مخملی برجسته جزوء کارت های ویزیت بسیار شیک و جذاب می باشد و تنوع بسیاری دارد. جنس این نوع کارت ویزیت از گلاسه 300 گرمی به همراه روکش سلفون مخملی استفاده شده است . سلفون به کار رفته در این کارت ها باعث استحکام بیشتر می شود. ما در این مجموعه کارت ویزیت سلفون مخملی برای شما طراحی و آن را با بهترین تکنولوژی چاپ می کنیم.

کارت ویزیت گلاسه مات طلا کوب

کارت ویزیت گلاسه جزوء پرطرفدارترین کارت های ویزیت می باشد . برای چاپ این نوع کارت ویزیت از ورق گلاسه 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون استفاده می شود. کارت های ویزیت گلاسه دارای تنوع بسیاری است یکی از آن ها کارت ویزیت گلاسه مات طلا کوب می باشد . استفاده از طلا کوب بر روی این نوع کارت ها باعث جذابیت و زیبایی در کارت ها شده است.

کارت ویزیت گلاسه مات برجسته

کارت ویزیت گلاسه مات برجسته یکی از پر طرفدارترین انواع کارت ویزیت ها می باشد. که بر روی مقوای گلاسه 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون چاپ می شود. این ضخامت باعث می شود تا به راحتی پاره نشود. چاپ این نوع کارت ویزیت به صورت یک رو و دو رو قابل اجرا می باشد.