کارت ویزیت فانتزی

هر چه کارت ویزیت شما خاص تر، جذاب تر و خلاقانه تر باشد، بیشتر در ذهن مخاطب شما خواهد ماند. دسته بندی کارت ویزیت های فانتزی برای استارت آپ ها، کسب و کارهایی که مشتریان آنها را خانم ها تشکیل می دهند و یا افراد فعال در زمینه های هنری، موسیقی و ... بسیار مناسب می باشند.

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • کارت های ویزیت فانتزی

اطلاعات

ابعاد  
 6*9
                                                                       
تیراژ  
تعداد وجه
 دو رو
 
نوع رنگ
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 
جنس  
پردازش  
   کارت ویزیت دورگرد
 
پرداخت  

 

کارت های ویزیت فانتزی

کارت ویزیت یکی از مهم ترین وسایل تبلیغات می باشد . طراحی و چاپ کارت ویزیت دارای اهمیت زیادی هستند و در دید گیرنده بسیار تاثیر گذار می باشد  همین دلیل باعث شده تا توجه ویژه ای به این دو مسئله شود. با استفاده از کارت ویزیت علاوه بر معرفی کسب کار می توانید محصولات خود را نیز تبلیغ کنید. طرح های خلاقانه باعث می شود تا مشتری ارتباط بهتری با کسب کار شما ایجاد کند.

کارت های ویزیت فانتزی برای تبلیغات خاص مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کارت ها از نوع لمینت گرم و سرد می باشد. در کارت های ویزیت فانتزی از طرح های دایره, مربع , مثلث , طلاکوب و برجسته استفاده می شود و به صورت مات و براق قابل چاپ می باشند. استفاده از فونت های جالب و فانتزی را می توان به کار رود.

کارت ویزیت اکلیلی

کارت ویزیت اکلیلی یک نوع کارت فانتزی به شمار می آید و بسیار جذاب است . بر خلاف آنچه که تصور می شود این کارت دارای بافت بسیار لطیف است . با دیدن این نوع کارت حس می کنید کارت مخملی است . این نوع کارت به صورت دو رو قابل چاپ می باشد. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که از اکلیل در تمام قسمت های کارت استفاده نمی شود. بیشتر بر روی لوگو و نام شرکت از اکلیل استفاده می شود. ما در این مجموعه کار طراحی و چاپ کارت ویزیت اکلیلی را انجام می دهیم هر چه تعداد چاپ شما در این کارت بیشتر باشد قیمت تمام شده برایتان کمترمی شود.

کارت ویزیت شیشه ای شفاف و نیمه شفاف

کارت ویزیت شیشه ای شفاف و نیمه شفاف جزوء کارت های منحصر به فرد می باشند . از ویژگی های این نوع کارت می توان به چاپ تمام رنگی اشاره کرد. این نوع کارت قابلیت انعطاف دارد و در صورتی که خم شود شکسته نمی شود . حالت شیشه ای نیمه مات ترنسپرنت است و تمام مطالب زیر آن قابل مشاده می باشد.

کارت ویزیت طلایی و نقره ای

کارت ویزیت طلایی و نقره ای به دو صورت مات و براق ارائه می شود. این نوع کارت ها به دو حالت دو رو و یک رو قابل چاپ است ولی نوع یک رو جذابیت بیشتری دارد و بسیار شیک می باشد.انعکاس نور بر روی نوع طلایی برق چشم نوازی ایجاد می کند. زمانی که از این کارت برای تبلیغات استفاده می کنید پرستیژ و اعتبار زیادی برای شما به ارمغان می آورد.

کارت ویزیت سندی پلاست و چرم پلاست

کارت ویزیت سندی پلاست به کارت های ویزیت ماسه ای گفته می شود. این نوع کارت های ویزیت بسیار دوست داشتی و جذاب می باشد و به صورت دو رو قابل چاپ می باشد . این نوع کارت دارای بافت خاصی است و با لمس آن حس خوبی در فرد ایجاد می شود. این نوع کارت باعث می شود بهتر در ذهن مخاطب بمانید. کارت های ویزیت چرم پلاست از چرم برای پوشش کارت استفاده شده است و ظاهری بسیار شیک دارد.

کارت ویزیت کلاسیک

کارت ویزیت کلاسیک جزء پر کاربردترین نوع کارت ویزیت می باشد . این نوع کارت ویزیت دارای تنوع زیادی می باشد . رنگ بر روی این کارت ویزیت بسیار واضح و مشخص است . طرح بر روی این کارت به صورت دو رو قابل چاپ است . تصاویر به کار رفته در این کارت ها با موضوع به کار رفته همخوانی دارد.