کارت ویزیت لمینت

کارت ویزیت های لمینت محصولی با کیفیت و با متریال متفاوت هستند که علاوه بر قیمت مناسب، ماندگاری بالایی نزد مشتریان خواهد داشت.

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • کارت ویزیت لمینت

اطلاعات

ابعاد  
 6*9 | 6*6
                                                                   
تیراژ 500 | 1000 | 2000 و بیشتر
تعداد وجه  
 دو رو
 
نوع رنگ  
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 
جنس  
پردازش  
   کارت ویزیت دور گرد                            کارت ویزیت گوشه تیز
 
پرداخت
 لمینت مات و براق                               سلفون حرارتی مات
  طلاکوب                                             یووی برجسته

 

 

کارت ویزیت لمینت

شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا بتوانید توجه فرد گیرنده کارت ویزیت را به خود جلب کنید. به همین دلیل باید کارت ویزیتی خاص داشته باشید که در ثانیه های اول تاثیر خود را بر گیرنده بگذارد. با اینکه خاص بودن بسیار مهم و تاثیر گذار است ولی باید نکاتی نیز در طراحی رعایت شود. استفاده از فونت مناسب و خوانا با سایز های بزرگ یکی از نکات مهم در طراحی کارت ویزیت می باشد. 

کارت ویزیت لمینیت جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . از ویژگی های این نوع کارت ها می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر خم شدن و شکستن اشاره کرد. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد و از کاغذ های گلاسه با کیفیت بالا استفاده کرد.
ما در این مجموعه کارت ویزیتی خاص با توجه به سلیقه شما طراحی و چاپ می کنیم.

کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت لمینیت جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . از ویژگی های این نوع کارت ها می توان به نوع براق آن  اشاره کرد که مقاومت بالایی در برابر خم شدن و شکستن دارند. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد و از کاغذ های گلاسه با کیفیت بالا 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون استفاده کرد.

کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . از ویژگی های این نوع کارت ها می توان به نوع مات اشاره کرد که مقاومت بالایی در برابر خم شدن و شکستن دارند. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد و از کاغذ های گلاسه با کیفیت بالا 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون استفاده کرد. ما در این مجموعه کارت های ویزیت لمینیت مات با توجه به سیلقه شما طراحی و چاپ می کنیم.

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . این کارت از دو عدد ورق گلاسه 300 گرمی که دارای روکش سلفونی می باشد تشکیل شده است و در انتها این دو ورق به یکدیگر پرس شده اند . این کارت به دلیل ضخامت خوبی که دارد مقاومت بالایی در برابر خم شدن و شکستن دارد. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد.

کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی

کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . این کارت از دو عدد ورق گلاسه 300 گرمی که دارای روکش سلفونی می باشد تشکیل شده است و در انتها این دو ورق به یکدیگر پرس شده اند . این کارت به دلیل ضخامت خوبی که دارد مقاومت بالایی در برابر خم شدن و شکستن دارد. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد.

طلا کارت لمینت مات و براق

طلا کارت لمینت مات و براق جزوء پر طرفدارین کارت های ویزیت می باشد . از ویژگی های این نوع کارت ها می توان به نوع مات و براق اشاره کرد که مقاومت بالایی در برابر خم شدن و شکستن دارند. این نوع کارت ویزیت را می توان با لبه گرد نیز چاپ کرد و از کاغذ های گلاسه با کیفیت بالا 300 گرمی با ضخامت 250 میکرون استفاده کرد.