کارت ویزیت پی وی سی

طراحی و استفاده از کارت پی وی سی به عنوان کارت ویزیت یا کارت باشگاه مشتریان، کارت گارانتی و یا کارت پرسنلی، می تواند علاوه بر جذابیت و خاص بودن، سطح بالای کیفیت خدمات و محصولات شما را به مشتریان منعکس کند. 

ضمانت کیفیت چاپ با تام پرینت

کیفیت محصولات چاپی از نظر تطابق رنگ نمونه چاپ شده با فایل طراحی شده و همچنین کیفیت متریال استفاده شده، همیشه محل مناقشه مشتریان و چاپخانه ها بوده است. تام پرینت با استانداردسازی و پیاده سازی سیستم مدیریت رنگ و کنترل کیفیت در فرآیند طراحی و چاپ، ضمن توجه به اولویت رضایت مشتریان، کلیه تولیدات خود را از نظر کیفیت گارانتی می نماید.

بیشتر بدانید ...

واحد طراحی تام پرینت

طراحی گرافیک حرفه ای و استفاده از خلاقیت در آن، مهمترین عامل موفقیت محصولات تبلیغاتی در رسیدن به هدف خود یعنی تحت تاثیر قراردادن مخاطب است. تام پرینت با علم به اهمیت این موضوع و در راستای ارائه خدمات فراگیر و صفر تا صد به مشتریان، واحد طراحی تام پرینت را با همکاری نخبگان و دانش آموختگان با تجربه هنر و گرافیک راه اندازی نموده است.

بیشتر بدانید ...
  • اطلاعات
  • کارت ویزیت pvc

اطلاعات

ابعاد  
 6*9
                                                                     
تیراژ  
تعداد وجه
 دو رو
 
نوع رنگ
 مشکی |Black|
 قرمز |Magenta|
 آبی |Cyan|
 زرد |Yellow|
 چهاررنگ ترکیبی |CMYK|

 چاپ دیجیتال
 
جنس  
پردازش
   کارت ویزیت دورگرد
 
پرداخت  

 

کارت ویزیت pvc

کارت ویزیت جهت معرفی رسمی کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاعات مشخصی در کارت ویزیت از جمله نام و لوگو شرکت , آدرس و شماره تلفن و ... ثبت می شود. استفاده از کارت ویزیت اولین قدم در ایجاد ارتباط با مشتری است . در صورت چاپ خلاقانه کارت ویزیت تاثیر خوبی بر روی ذهن مشتری باقی می گذارد و این نشان می دهد که شما برای خدمات و محصولاتتان ارزش قائل هستید. به همین خاطر باید از خدمات چاپ با کیفیت استفاده کنید .

کارت ویزیت دارای مدل های متنوعی است . کارتهای ویزیت pvc دارای جنس پلاستیک می باشند . این نوع کار ویزیت بسیارانعطاف پذیر و ضد آب می باشد . ازکارت های پی وی سی در کارتهای بانکی بسیار استفاده می شود. کارت های ویزیت مقوایی مقاومت و استحکام زیادی ندارد ولی در مقابل آن کارت های پی وی سی دارای طول عمر بالا و استحکام بیشتر هستند. چاپ کارت ویزیت pvc معمولا به وسیله چاپ افست انجام می شود و برای تیراژ بالا این کار صورت می گیرد. در صورتی که تعداد چاپ کم باشد به وسیله چاپ دیجیتال این کار انجام می شود. کارتهای ویزیت پی وی سی فقط به صورت لبه گرد در ضخامت های مختلف چاپ می شود.
ما در این مجموعه کارت ویزیتی با توجه به سلیقه شما طراحی می کنیم و آن را با استفاده از سیستم چاپ افست چاپ می کنیم. 

پی وی سی 280 میکرون
کارت های ویزیت پی وی سی ۲۸۰ میکرون دارای ضخامت 280 میکرون می باشند.

پی وی سی 750 میکرون مات و براق
کارت های ویزیت پی وی سی ۷۵۰ میکرون مات و براق دارای ضخامت 750 میکرون می باشند وبه دو صورت مات و براق برای  مشتری چاپ می شود.

پی وی سی 750 میکرون سوزنی
کارت های ویزیت پی وی سی ۷۵۰ میکرون سوزنی دارای ضخامت 750 میکرون می باشند.

پی وی سی 750 میکرون چرمی
 کارت های ویزیت پی وی سی ۷۵۰ میکرون چرمی دارای ضخامت 750 میکرون می باشند و بر روی چرم  برای مشتری چاپ می شود.

پی وی سی 750 میکرون gold و silver
کارت های ویزیت پی وی سی ۷۵۰ میکرون Gold و Silver دارای ضخامت 750 میکرون می باشند و در رنگهای طلایی و نقره برای مشتری چاپ می شود.