مهم ترین نکاتی که در چاپ بنر باید به آنها توجه کنیم
توضیحات

چاپ بنر

بنرها برای جایگاههای مختلف و کاربرد های گوناگون بنا به سلیقه و انتخاب مشتری به چاپ می رسند. امروزه چاپ بنر یکی از موثرترین و همچنین تاثیرگذارترین نوع از تبلیغات به شمار می آید. بنر ها در سایز های مختلفی چه در محیط های باز و چه در  محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد بنرها بسیار گسترده است و چاپ بنر با هدف رساندن پیامی به ببیندگان در محل مورد نظر نصب می شود.
از همین جهت ممکن است شما نیز برای نیاز خود به چاپ بنر احتیاج داشته باشید. بنابر این توصیه ما به شما این است که با دقت مقاله ی زیر را مطالعه نمایید تا با شناخت بیشتر و بهتر بتوانید انتخابی صحیحی داشته و به هدف خود که همان رساندن پیام به ببینده می باشد، برسید.

چاپ بنر تبلیغاتی:

یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغات، چاپ بنر می باشد. اما فقط چاپ بنر کافی نیست. نکات زیادی در چاپ بنر وجود  دارد که با رعایت نکردن آن ها نمی توانید نتیجه ی مطلوبی از چاپ بنر خود به دست آورید .

اولین نکته در چاپ بنرتبلیغاتی انتخاب یک طراح حرفه ای بنر تبلیغاتی می باشد. یک طراح حرفه ای به بخوبی با بکارگیری طرحی متناسب با نوع برند، شرکت یا محصول می تواند نظر ببیننده را به خود جلب نماید . همخوانی داشتن طرح با محصول یکک امر مهم می باشد. از انجایی که تصویر روی طرح معرف شرکت شما می باشد، زیبایی طرح و بالا بودن کیفیت تصویر نشان دهنده ی خدمات رسانی با کیفیت شرکت خواهد بود.

قدم دوم در این امر، انتخاب چاپخانه ای با سابقه چاپ بنر تبلیغاتی با کیفیت عالی می باشد. استفاده از دستگاه های مدرن چاپ بنر بهترین انتخاب برای چاپ بنر تبلیغاتی می باشند. 

چاپ بنر قدرتمند تبلیغاتی به تمامی این نکات بستگی خواهد داشت. متاسفانه برخی از چاپخانه ها، بنرهایی با کیفیت معمولی را با قیمت بنر با کیفیت بالا برای مشتری چاپ می کنند، از این رو باید با دقت بیشتر مکان مناسب برای چاپ بنر بیابید.

قدم سوم در چاپ بنر تبلیغاتی انتخاب یک پارچه ی مناسب برای چاپ می باشد. بنر خام در کیفیت گوناگون و با قیمت های متفاوت در بازار موجود است. نکته ی مهم و اساسی قبل از انتخاب پارچه ی بنر بررسی محل نصب می باشد.

بعضي پارچه‌ها براق هستند و بعضي مات؛ سعي كنيد در جايي كه نور مستقيم به بنر مي‌خورد، پارچه مات باشد تا نور مزاحم ديد نباشد؛ ولي در بنرهايي كه در خيابان استفاده مي‌شوند، جنس پارچه زياد مهم نيست و مهمتر از همه چیز میزان مقاومت بالای پارچه در برابر نور خورشید و باد و باران می باشد.

موارد مشابه